zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
4:1
KS Nasutów
Gabaryty Dęblin
3:4
Czarni Dęblin
GKS Abramów
4:2
SKS Leokadiów
Kadet Lisów
6:2
Gigant Przytoczno
LKS Skrobów
8:4
Orlęta Nowodwór
LKS Kamionka
2:7
Piekiełko Przykwa
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Zawisza Garbów
2:0
Gabaryty Dęblin
Czarni Dęblin
2:1
Kadet Lisów
KS Nasutów
0:10
Piekiełko Przykwa
Gigant Przytoczno
1:6
SKS Leokadiów
GKS Abramów
2:2
LKS Skrobów
Orlęta Nowodwór
2:3
LKS Kamionka
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
9:1
Gigant Przytoczno
SKS Leokadiów
0:5
Czarni Dęblin
Gabaryty Dęblin
8:2
KS Nasutów
Kadet Lisów
2:1
Zawisza Garbów
LKS Kamionka
1:0
GKS Abramów
Orlęta Nowodwór
3:7
Piekiełko Przykwa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:3
LKS Kamionka
KS Nasutów
5:2
Orlęta Nowodwór
Zawisza Garbów
6:1
SKS Leokadiów
Gabaryty Dęblin
2:0
Kadet Lisów
GKS Abramów
2:3
Piekiełko Przykwa
Czarni Dęblin
1:1
LKS Skrobów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:6
Piekiełko Przykwa
Kadet Lisów
5:5
KS Nasutów
LKS Skrobów
4:0
Zawisza Garbów
SKS Leokadiów
1:3
Gabaryty Dęblin
LKS Kamionka
3:0
Czarni Dęblin
Orlęta Nowodwór
3:1
GKS Abramów
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Dęblin
5:0
Piekiełko Przykwa
KS Nasutów
1:1
GKS Abramów
Gabaryty Dęblin
1:1
LKS Skrobów
Gigant Przytoczno
0:6
Orlęta Nowodwór
Kadet Lisów
3:1
SKS Leokadiów
Zawisza Garbów
1:1
LKS Kamionka
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
1:0
Kadet Lisów
Piekiełko Przykwa
0:5
Zawisza Garbów
SKS Leokadiów
3:0
KS Nasutów
LKS Kamionka
1:2
Gabaryty Dęblin
GKS Abramów
3:0*
Gigant Przytoczno
Orlęta Nowodwór
2:3
Czarni Dęblin
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Nasutów
3:0
Gigant Przytoczno
Gabaryty Dęblin
1:0
Piekiełko Przykwa
Zawisza Garbów
2:0
Orlęta Nowodwór
Kadet Lisów
2:6
LKS Kamionka
Czarni Dęblin
0:2
GKS Abramów
SKS Leokadiów
1:1
LKS Skrobów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
0:5
Czarni Dęblin
Piekiełko Przykwa
3:1
Kadet Lisów
LKS Skrobów
6:1
KS Nasutów
LKS Kamionka
2:2
SKS Leokadiów
GKS Abramów
1:2
Zawisza Garbów
Orlęta Nowodwór
2:2
Gabaryty Dęblin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Skrobów
6:1
LKS Kamionka
KS Nasutów
2:3
Czarni Dęblin
SKS Leokadiów
0:5
Piekiełko Przykwa
Gabaryty Dęblin
3:0
GKS Abramów
Kadet Lisów
2:1
Orlęta Nowodwór
Zawisza Garbów
- : -
Gigant Przytoczno
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Gigant Przytoczno
- : -
Gabaryty Dęblin
Piekiełko Przykwa
- : -
LKS Skrobów
LKS Kamionka
- : -
KS Nasutów
GKS Abramów
- : -
Kadet Lisów
Czarni Dęblin
- : -
Zawisza Garbów
Orlęta Nowodwór
- : -
SKS Leokadiów
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij