KS Serniki

24.07.2015

Barwy

Opis klubu dodany przez:
Klub Sportowy Serniki jest odpowiedzią na zapotrzebowanie społeczeństwa na ofertę sportowo - rekreacyjną oraz tendencje zmiany modelu spędzania wolnego czasu przez osoby preferujące zdrowy tryb życia. Działania na rzecz dostrzegania wyższych wartości moralnych i życiowych, rozwijanie pozytywnych zainteresowań wśród dzieci i młodzieży naszej gminy. Stwarzania widowisk sportowych dla kibiców - mieszkańców gminy.

Cele:
- Zapewnienie możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego poprzez sport mieszkańcom gminy Serniki,
- udział w zajęciach promujących zdrowy tryb życia - uczestnictwo w treningach i rozgrywkach, wskazuje alternatywy grom komputerowym,
- prowadzone treningi i zajęcia sportowe dają dużą szansę na uzyskanie sukcesu wychowawczego i ukształtowanie osobowości dzieci i młodzieży,
- popularyzacja piłki nożnej oraz rozwój sprawności fizycznej zawodników.
Wiadomości (utwórz nową)